Tokio Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mdeah, je in persoana!

5 participanți

In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Mdeah, je in persoana!

Mesaj  Hiroko Lun Iun 29, 2009 3:36 am

Heya..numele meu e secret..etto..uni ma stiu de pe alte forumuri ca Yume ^^" well..ce sa mai zic.sunt din Aiud..boring city ~~"..imi plac multe anime'uri cum ar fi : Bleach, rosario+vampire, death note, blood+, naruto, gravitation, paradise kiss, FMP, FMA, Jigoku Shoujo, kaleido star...etc (nu mai im vin altele in minte pe moment ^^")
Asa muzica pe care o ascult:
-J-rock
-Rock
-Pop(rar ^^)
-Hip-hop...
Trupe: hm..Good Charlotte, Linkin Park, Simple Plan, An Cafe, The gazzete, three days grace, green days etc
Filme: imi plac cele horror..dar si comediile...imi place sa rad...
Carti: nu prea citesc..prefer sa fac altceva..sau mai citesc fic-uri
Ce imi place sa fac: sa desenez...sa ma dau cu rolele, cu bicicleta,cu skate'u...sa navighez pe net...sa ascult muzica, sa ies cu prietenii..sa fac pe nebuna : ))
Cateva lucruri despre mine: Sum o fire prietenoasa, amabila, sufletista, de incredere,nebuna, zapacita, impulsiva...desi am invatat sa ma mai calmez..cred...oricum prefer in ultimu' timp sa nu ma mai arat^^...
Imi ajut prietenii la nevoie...pot fi o prietena, dar si o dusmanca pe cinste. Cand ma enervez ar fi bine sa nu-mi stea nimeni in cale..*si asta nu o zis-o je...ci prietenii care ma cunosc si care m-o vazut nervoasa...^^*
Now..i hate: sa fiu mintita...sa se profite de mine, dar de obicei imi dau seama mai devreme sau mai tarziu^^", sa fiu copiata. Nu-mi plac prieteni falsi..prefer unul singur, dar adevarat...
Cam atat despre mine...daca mai aveti intrebari nu ezitati sa puneti...
Hiroko
Hiroko

Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/06/2009

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  Chou Lun Iun 29, 2009 3:38 am

Mamiiii!! bien ai venit pe forum X::X vezi ca ai venit vezi vezi :>:> hehe happy posting and have fun si sper sa-ti pui creatia aici :X:X si sa stii ca ma straduiesc sa-ti caut sotu' cum sa te las eu asa =))
Chou
Chou

Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/06/2009

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  Hiroko Lun Iun 29, 2009 3:39 am

mdeah, la cat ma innebunesti la cap[sau poate e invers Smile)] evident ca am venit, si imi voi pune si creatia -.-"
Hiroko
Hiroko

Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/06/2009

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  Chou Lun Iun 29, 2009 3:42 am

poi se poate asa ceva cum sa o innebunesc eu pe mami a mea =)) si abea astept sa o comentez *creatia*
Chou
Chou

Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/06/2009

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  ~Anna~ Lun Iun 29, 2009 5:04 pm

Sry pt. intarziere^^,Hiroko-chan!Sper sa te simti bine pe forum alaturi de ceilalti useri si sa te distrezi la maxim!Well..Have fun&I hope to be friends^^.
Ja!
~Anna~
~Anna~

Mesaje : 70
Data de înscriere : 25/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Somewhere I Belong

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  Hiroko Lun Iun 29, 2009 5:19 pm

thanks pentru welcome ^^ nu'ti face griji, ma voi distra, si sper si eu sa fim prietene ^^
Hiroko
Hiroko

Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/06/2009

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  ***Annya*** Mar Iun 30, 2009 9:05 pm

Hy Hiroko^^ [ca de obicei intarziata T_T] Hm...se pare ca ti-ai facut prieteni [s-a observat ca aveai deja pe forum O.o] Imi pare bine ca te-ai logat pe aici [si ca iti place ficul meu Razz] Hm... sper sa vad cum desenezi [nu conteaza dak ai talent sau...cred] Poi...nu mai stiu nici eu ce sa zic. Pe la FanFiction vreau sa stiu daca treci cu vreun topic si...cam atat^^
***Annya***
***Annya***

Mesaje : 64
Data de înscriere : 25/06/2009
Varsta : 27
Localizare : Soul Society

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  Kamelia Dum Noi 22, 2009 11:43 pm

Hy Hiroko^^
Ca de obicei eu ultima Razz si sa nu uit : Bun Venit pe site!^^
Ma bucur ca te-ai inregistrat si la noi pe site . Sper sa-ti placa . Cu singuranta iti vei face multi prieteni aici din cate am vazut eu . De-abea astept sa-ti vad si eu creatia daca nu cumva ai pus-o Razz .Inca o data iti urez Bun Venit !
Sper sa te distrezi . Bye
Kamelia
Kamelia
Admin

Mesaje : 34
Data de înscriere : 02/04/2009
Varsta : 27
Localizare : Slobozia

http://alex.forum.st

Sus In jos

Mdeah, je in persoana! Empty Re: Mdeah, je in persoana!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum