Tokio Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Top 5 personaje favorite

2 participanți

In jos

Top 5 personaje favorite Empty Top 5 personaje favorite

Mesaj  ***Annya*** Vin Iun 26, 2009 8:08 pm

Cred ca deja s-a inteles^^ Trebuie sa va faceti un top al personejelor preferate din Naruto.
So, I'm first^^
1st. Sasuke Uchiha (lol)- imi place extrem de mult de el. Inainte puteam spune cu simplitate ca sunt obsedata de el. As minti daca as spune ca nu mai imi place:P
2nd. Sakura Haruno (lol again)- imi place de fata asta! Chiar daca ma enerveaza ca in primele serii e obsedata de Sasuke, se maturizeaza si se perfectioneaza.
3rd. Deidara -iubesc acest membru Akatsuki
4th. Pein- stil mai punk. Imi place ^^
5th. Hyuuga Hinata- mie imi place de ea. e draguta si in shippudden o sa reuseasca ceva mai multe.

Now, your turn:P
***Annya***
***Annya***

Mesaje : 64
Data de înscriere : 25/06/2009
Varsta : 27
Localizare : Soul Society

Sus In jos

Top 5 personaje favorite Empty Re: Top 5 personaje favorite

Mesaj  Chou Vin Iun 26, 2009 9:45 pm

aha now my turn
1.Sasuke Uchiha...este un baiat dragut la fizic dar nesuferit la caracter Smile) dar asta ma atrage cel mai mult la el :X ochii si parul sa nu mai zic..anu' trecut a fost obsesia mea acu8m nu prea mai este da' tot il consider dragut si puternic :X
2.Shikamaru Nara
Mda...lenesul satului Frunza o fi el lenes dar cand isi pune in minte ceva nu se opreste pana cand nu obtine acel lucru chiar daca in loc sa faca asta el ar prefera sa doarma...Oricum baiatul asta e genial si la modul in care lupta si cum vorbeste aka privirea sa de om fara chef de viata poate fi atractiva la fel zic si despre infatisare iar in shippuden dupa ce Asuma a fost ucis s-a vazut o schimbare in bine ca sa zic asa dintr-un bobitoc a devenit un geniu asta il face sa devina atragator ^^
3.Itachi Uchiha
Deci chiar daca e bad guy Itachi mereu mi-a placut adica de cand a "intrat in scena" imi place felu' in care isi foloseste puterile,modul in care il trateaza pe Sasuke nu este chiar de afectiune aka intr-un fel si asa dar vrea sa-l faca sa-l urasca pentru a-l putea invinge.Privirea lui este bestiala si este chiar dragut chiar daca este un tip rau Top 5 personaje favorite 529372"
4.Naruto Uzumaki
Poi cum sa-l uit pe cel al carui nume e si anime-ul hmm Naruto este hiperactiv,face pe prostu' dar incearca din rasputeri sa-si adevereasca visul acela de a deveni un hokage..chiar il admir pentru ca lupta ca sa-si faca visul in realitate cu toate ca lumea il marginalizeaza din cauza ca are vulpea cu 9 cozi in interior.In shippuden,Naruto este mai matur ^^" mai matur deact era inainte chiar daca se tot tine de glume pe seama lui Tsunade si asa mai departe Wink) oricum imi plac ochii lui albastri si faptul ca e mai zapacit chiar daca ma enerveaza ca nu observa ca Hinata e indragostita de el -.-"
5.Sassori...imi place la el si faptul ca "se joaca" cu marionetele..este de asemenea foarte puternic si ce sa mai zic imi palce tot la el ^^
Chou
Chou

Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/06/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum